Bestuur

Voorzitter en verantwoordelijke tijdschrift

Peter Slabbaert,
F. De Pillecijnstraat 2,
9240 Zele
Tel. 052/44.58.17
peter.slabbaert@skynet.be

Secretaris en veilingmeester

Guido Lefever,
Baarleboslaan 5,
9031 Drongen
Tel. 093/37.06.94
guido.lefever@skynet.be

Penningmeester, ledenadministratie en verantwoordelijke Nationale beurs

Laurent Van Cleef,
Ommegangstraat 62,
9240 Zele
Tel. 052/44.63.96
laurent.van.cleef@telenet.be

Materiaalmeester

Luc Bonnarens,
Hendrik Consciencestraat 56,
9240 Zele
Tel. 0495/34.12.48
luc_bonnarens@hotmail.com

Ruilmeester, afgevaardigde Oost-Phila en bibliotheek

Eric De Graeve,
Klein Ruiveld 1,
9240 Zele
Tel. 0478/77.53.49
ericdegraeve@outlook.com

Catering en feestelijkheden

Frans De Vuyst,
Acacialaan 17,
9240 Zele
Tel. 052/44.91.15

Verantwoordelijke grote veilingen en snelveilingen

Jan Van Acker,
Verbindingstraat 13,
9240 Zele
Tel. 052/52.67.46
janrosette1@telenet.be

Verantwoordelijke ontbijtbuffet en veilingen

Pierre Ost,
Priester Edward Poppestraat 21A,
9220 Moerzeke
Tel. 0479/78.26.78
ost.colman@yahoo.com

Bestuurslid en tweede veilingmeester

Patrick Renaerts,
Daknamstraat 38,
9160 Lokeren
Tel. 0492/93.03.37
patrick.renaerts@gmail.com

Verantwoordelijke tentoonstellingen en abonnementen

Walter De Craecker,
Lokerenbaan 257,
9240 Zele,
Tel. 0487/49.14.86
walkat1992@gmail.com

Vaste medewerkers

Griet Colman (Catering)
Pieterjan Ost (Website)

Advertenties